Ależ emocje, ależ zabawa!! Zwycięzca II Charytatywnego Konkursu „Co Wy wiecie o Powiecie” została drużyna z …

– Walczymy na rzecz szkoły specjalnej w Pionkach. To do nich trafi sprzęt rehabilitacyjny, edukacyjny. Dziękujemy podopiecznym placówki, którzy są tu dziś z nami i zaprezentują program artystyczny, dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu- mówił Waldemar Trelka – starosta radomski otwierając turniej.

Wystartowało 13 drużyn odpowiadając na 12 pytań w trzech rundach. Okazuje się, że całkiem sporo wiemy o powiecie.Walka była bowiem bardzo wyrównana, potrzebna była dogrywka złożona z 5 pytań.

Trzecie miejsce zajęły zespoły z Jedlińska (Agnieszka Gryzek i Tobiasz Kucharczyk) oraz Jastrzębi (Elżbieta Pietruszewska, Leokadia Hernik, Dorota August).

Drugie przypadło delegacji z Iłży (Katarzyna Pomorska, Grażyna Rożek i Katarzyna Barszcz).

Zwycięzcą II Charytatywnego Konkursu „Co Wy wiecie o Powiecie” została drużyna ze Skaryszewa (Danuta Celej, Monika Deja – Cieciora i Jolanta Kaczkowska). Miała ona zaszczyt przekazać wygraną na rzecz placówki w Pionkach.

– Bardzo dziękujemy, że nas zauważyliście, że możemy być tu dziś. Bardzo ważne są takie spotkania, występy, bo dzięki nim nasi podopieczni mogą się pokazać na forum publicznym, poczuć się docenionymi – mówiła Monika Dąbrowska, wicedyrektor w Szkoła Specjalna w Zespole Szkół im.J.Śniadeckiego.

Wszystkie pytania (i odpowiedzi) już wkrótce zamieścimy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do samodzielnego rozwiązania testu.

Widzimy się znów za rok 😀😃🙂

W Malinowym deszcz...
Skip to content