Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Co tam deszcz

20 września 2023

CO TAM DESZCZ – a niech sobie pada, ile chce, bo sezon imprez plenerowych już za nami. Tak sobie dziś powiedzieliśmy, oddychając z ulgą.

Od maja, odkąd ruszyliśmy z wydarzeniami „pod chmurką „, dzień prawie każdy kończyliśmy i zaczynaliśmy tak samo – sprawdzając prognozy pogody. Im bliżej imprezy, tym bardziej nerwowo się robiło, a gdy chmury już wisiały nad nami, to i tak wciąż szukaliśmy choć jednej dobrej prognozy.

Bo natrudzić się można strasznie, wszystko przygotować, a i tak może być klapa gdy pada. I jak tu się nie denerwować??? Na szczęście, na kilkadziesiąt wydarzeń, jakie od maja do połowy września przygotowaliśmy dla Państwa w różnych lokalizacjach Powiat Radomski, tylko raz przenieśliśmy spektakl – z Malinowego pod dach PIK (więc i tak się udało) i raz w Ogród z historią – Nadrzeczna 64 przesunęliśmy, o pół godziny, rozpoczęcie imprezy (więc też do przodu!).

A że teraz pada? A niech pada 😀. Na pochmurne popołudnie mamy dla Państwa kilka zdjęć z backstage’u plenerów. Zwykle pokazujemy jak bawią się goście, dziś – jak my szykujemy wydarzenia; stoimy (albo leżymy :)) z tyłu, gdy już wszystko się kręci, przemieszczamy się po regionie…

Oczywiście, lada moment, startujemy z imprezami pod dachem (nie tylko PIK, ale i innych goszczących nas instytucji). Szykujcie się!!!