Przedstawiciele Gminy Jastrzębia i Gminy Skaryszew zajęli ex aequo I miejsce w I Charytatywnym konkursie wiedzy o powiecie radomskim. II miejsce przypadło – delegacji z Wierzbicy, a III – drużynie z Wolanowa. Zwycięzcy mieli honor przekazać nagrody – sprzęt agd – na rzecz Dom Pomocy Społecznej Wierzbica.

Najlepsze drużyny tworzyli: Małgorzata Skwarek i Wojciech Ćwierz (Gmina Jastrzębia); Aleksandra Łukasiewicz i Justyna Gryz (Gmina Skaryszew). Gminę Wierzbica reprezentowali: Maciej Kotowski i Tomasz Różycki, Wolanów: Hanna Siara, Magdalena Sikorska i Adam Miernik.

Bardzo dobrze spisała się w konkursie drużyna starostwa. Ich udział był jednak honorowy 😁. Emocji, ale i zabawy było co nie miara.

O część artystyczną, gdy my pik-owcy zliczaliśmy punkty, zadbali pensjonariusze DPS. Jak by tego było jeszcze mało, przygotowali dla strudzonych uczestników konkursu, słodki poczęstunek. Dziękujemy, wszystko było – palce lizać!

Zwycięzcom – wiedzy, pensjonariuszom – ciekawego występu gratulował wice starosta Krzysztof Kozera. Artystów z Wierzbicy oklaskiwała też Halina Janiszek, dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Słowem, kto nie był, niech żałuje.

Mamy nadzieję, że na II konkursie, za rok, szyków nie pokrzyżuje nam pandemia i spotkamy się w jeszcze szerszym gronie. Tym, którzy uczestniczyli dziś w turnieju, serdecznie dziękujemy. Widzieliście sami, było warto. Brawo WY😀😀😀Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Waldemar Trelka – starosta radomski.

W Malinowym deszcz...
Skip to content