Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Jak w niebie

16 marca 2024

Tak można poczuć się słuchając śpiewów Zespół „Armonia”. Zapraszamy na koncert wielkopostny w jego wykonaniu już w niedzielę (17 marca) w kościele w Kowali, po Mszy św. o godz. 10.

Wydarzenie odbywa sie w ramach naszego cyklu „Cztery Pory Roku”, podczas którego z muzyką klasyczną, tradycyjną, religijną gościmy w kościołach różnych miejscowości Powiat Radomski. Armonia czyli prawosławny chór żeński z Białegostoku zaprezentuje, trudne do usłyszenia na codzień w naszym regionie, pieśni wielkopostne Kościoła Wschodniego – doskonale tworzące nastrój modlitewnej kontemplacji.

Na nasze zaproszenie Armonia gościła już w regionie. Ostatnio z kolędami w Jedlni. – Czuję się jak w niebie, bo słyszę angielskie śpiewy – stwierdził wówczas po koncercie ks. Janusz Smerda, proboszcz tamtejszej parafii. Tak było! Kolejna okazja do takiej nieziemskiej muzycznej podróży już w niedzielę w kościele Parafia Św. Wojciecha w Kowali, po Mszy św. o godz. 10. Zapraszamy! Lepiej nie da się zacząć niedzieli i całego nowego tygodnia!!!