Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Kilka języków obcych

20 grudnia 2023

Kilka języków obcychw tym angielski biznesowy oraz kursy językowe dla dzieci. Multimedialnie i co najważniejsze całkowicie za darmo. Już po nowym roku nowa oferta e-learningowa w każdej bibliotece na terenie powiatu.

Powiatowy Instytut Kultury – Powiatowa Biblioteka Publiczna już po nowym roku przedstawi zupełnie nową ofertę dla bibliotek z terenu Powiat Radomski. Co tym razem przygotowaliśmy? Nauka języka angielskiego, francuskiego, czy niemieckiego będzie możliwa zupełnie za darmo.

Czy to brzmi trochę jak trudne do zrealizowania marzenie? Ale już w 2024 roku będzie to jak najbardziej możliwe. Wykupiliśmy kilkadziesiąt dostępów do nauki języków obcych na platformie multimedialnej Lerni oraz FunEnglish do nauki języka dla dzieci. Dzięki temu Czytelnicy bibliotek będą mogli uzyskać darmowy dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej. W styczniu 2024 roku kody trafią do bibliotek z terenu powiatu.

Kursy językowe Lerni oraz FunEnglish dla dzieci to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych. Użytkownik biblioteki może dopasować kurs do swoich indywidualnych potrzeb. Czytelnicy mogą uczyć się w wybranym miejscu o dowolnej porze, słuchać, mówić, czytać – zanurzając się w języku i ucząc się jeszcze szybciej.