Wieczoru 30 lipca 2023 r. dłuuuuugo nie zapomnimy! Koncert w hołdzie Powstańcom Warszawskim w Ogród z historią – Nadrzeczna 64 w Jedlni – Letnisku zgromadził prawdziwe tłumy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i stworzenie wielkiego ochotniczego chóru wspólnie wykonującego piosenki patriotyczne i powstańcze. Prawda, że takie utwory najlepiej brzmią gdy śpiewa się je razem? W tym wyjątkowym dniu byli z nami także Waldemar Trelka – starosta radomski, sprawujący honorowy patronat nad „Ogrodem z historią”,członek Zarządu Powiat RadomskiEwa Tkaczyk, a także minister Anna Moskwa.

Oczywiście nie byłoby tego, gdyby nie przewodzący nam artyści z Olga Bończyk, Maciej Miecznikowski, Mateusz Mijal i Maria Stasiak na czele oraz wspaniałych muzyków i producenta koncertu Fundacja QKultura. Dziękujemy. Także za wsparcie dla wydarzenia z programu „Niepodległa” przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jak zawsze, ogromne podziękowania dla właścicieli miejsca: Grażyny Chrzanowskiej, Jerzy Chrzanowski i Filip Chrzanowski, którzy tworzą z nami „Ogród z historią”.

Kolejne spotkania przy ul. Nadrzecznej 64 już w sierpniu podczas II festiwalu „Ikony Wolności”. Wkrótce szczegóły.

W Malinowym deszcz...
Skip to content