Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Plakat

Konkurs w Malinowym

Już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca spotykamy się w „Malinowym Chruśniaku”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa kolejny konkurs.

Teatr w ogrodzie, czyli w „Malinowym Chruśniaku”, to wyjątkowa przestrzeń artystyczna. Tym razem zapraszamy Państwa na sztukę „Skumbrie w temacie”. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści naszego PIKteatru: Pola Podziomek, Katarzyna Stołowska, Sebastian Szczodry i Adam Kozłowski. Nad całością czuwa, czyli opiekę artystyczną sprawuje Marcin Fortuna, Dorota Lewandowska i Robert Stępniewski. Zaczynamy w godz. 18.00.

Dla miłośników „Malinowego”, literatury i sztuki przygotowaliśmy kolejny konkurs: Kto jest autorem oryginalnego wiersza „Skumbrie w tomacie”, którego literacka premiera odbyła się w 1936 roku? Na odpowiedzi czekamy w piątek, pod adresem: sekretariat@pik.radom.pl. Wygrywa pierwszy mail z poprawną odpowiedzią, jaki dotrze do nas w piątek po g. 8 rano. Zwycięzca otrzyma książkę z serii „Klasyka Mistrzów – Bolesław Leśmian, Wybór poezji” oraz bon na dwie potrójne porcje Iłżeckie lody Nowak. Nagrody będą do odebrania „W Malinowym” podczas przedstawienia „Skumbrie w temacie”.

Za gościnę „W Malinowym” dziękujemy Panu Tadeuszowi Bilskiemu i firmie LBB PAPIER.

Nagroda w konkursie