Ułatwienia dostępu

Skip to main content
PIK w terenie

PIK w terenie

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Nasz mobilny dom kultury nieźle się rozhulał! Byliśmy w Jastrzębi, Jedlińsku, Wolanowie i Zakrzewie. Niebawem Seredzice i Krzyżanowice.

Najmłodsi mogli 2 grudnia poznać przygody baśniowego renifera i innych stworów. Spektakle w ramach naszego cyklu „Moc Bibliotek” zaprezentowali artyści z krakowskiego teatru „Maska” w: Gminna Biblioteka Publiczna w Jedlińsku, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Wolanowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie.

Na zdjęciach przedstawienie w Jedlińsku.

W Jastrzębi Powiatowy Instytut Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na wystawę ,,Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej”. Ekspozycja przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej dostępna jest w Galerii „Na Płocie” przed biblioteką.

Niebawem, razem z filiami (Seredzice i Krzyżanowice)  Miejsko- Gminnej Biblioteki w Iłży zaprosimy i na wystawy w tych miejscowościach.

Wszystkim, którzy nas goszczą i angażują się we współorganizację wydarzeń, serdecznie dziękujemy

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.14.2″ _module_preset=”default” gallery_ids=”1780,1779″ show_pagination=”off” show_title_and_caption=”off” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.