Ułatwienia dostępu

Skip to main content

PIKTeatr zaprasza!

25 września 2023

We wtorek (26 września) o godz. 14 w siedzibie PIK, w Iłży przy ul. Jakubowskiego 5 pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie miłośników aktorstwa i teatru.

Zapraszamy tych, którzy już spędzili z nami miniony sezon i tak pięknie zagrali w „Lilijach” Mickiewicza jak na zdjęciu 😀. Zapraszamy też tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zakosztować przygody w PIKteatrze, ale intuicja im podpowiada, że to właśnie na nich czeka scena. Czekamy na uczniów Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży i Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, to oferta dla Was!

We wtorek (26 września) o godz. 14 spotkanie organizacyjne z prowadzącymi zajęcia aktorami Teatr Resursa z Radomia. Potem, bezpłatne warsztaty, co najmniej raz w tygodniu. A jeszcze potem: scena PIK, sceny Radomia, Polski….Carnegie Hall, Hollywood i co tam, kto woli 😀😃🙂. Bo przecież na początku jasne jest tylko, gdzie się zaczyna, ale gdzie się skończy, to już zagadka. Kto wie, gdzie jest i czy jest w ogóle, kres marzeń, dążeń i w czyje ręce trafi Oscar za lat kilka? Pamiętajcie o nas wspomnieć podczas gali 😀😃🙂.