Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Polepimy

2 lipca 2024

W sobotę (6 lipca 2024 r.) w „Malinowym Chruśniaku” kolejne warsztaty ceramiczne z Arturem Wąsowiczem. Mamy też KONKURS!

Pamiątkowe stemple, ozdoby, naczynka, figurki – wszystko to będzie można wyczarować z gliny na naszych sobotnich warsztatach w godz. 15 – 19. Czekamy w Iłży, ul. Podzamcze 38 czyli w „Malinowym Chruśniaku”. Wstęp wolny, zapraszamy też dzieciaki, ale z opiekunami, wspólnie polepimy, pobawimy się sztuką. Jak? Pokaże nam Artur Wąsowicz z Wydział Sztuki Uniwersytetu Radomskiego.

W razie niepogody spotkamy się w siedzibie PIK, ul. Jakubowskiego 5.

Skoro kolejne spotkanie w „Malinowym”, to i konkurs! Na zwycięzcę czeka moc nagród: tomik wierszy Bolesława Leśmiana, dwie potrójne porcje Iłżeckie lody Nowak i jeszcze kawa „Malinowy Chruśniak” w kawiarni Mostowa Iłża.

Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: w jakim zawodzie pracował, od 1918 r. do 1922 w Hrubieszowie, Bolesław Leśmian? Na odpowiedzi czekamy pod adresem: sekretariat@pik.radom.pl, 3 lipca (środa); kto pierwszy – po godz. 8 – ten lepszy 🙂🙂

Za udostępnienie „Malinowego” serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi Bilskiemu i firmie LBB PAPIER, właścicielom miejsca.