Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Polepimy

10 czerwca 2024

Zapraszamy do Malinowego na warsztaty ceramiczne. Zajęcia – w sobotę (15 czerwca), zapisy – już ruszają.

Dawno, dawno temu (czyli w 2022 r.😀), gdy tylko zaczynaliśmy nasze działania w najbardziej niezwykłym ogrodzie Powiat Radomski, czyli w „Malinowym Chruśniaku” w Iłży, urządziliśmy też warsztaty ceramiczne. Udały się wyśmienicie, stąd i liczne prośby o ich powtórzenie. No i są!

Zapraszamy 15 czerwca (sobota) w godz.15 – 19. Zajęcia poprowadzi Artur Wąsowicz, asystent na Wydziale Sztuki na Uniwersytecie Radomiu, gdzie ma zajęcia z rzeźby i ceramiki. Będzie można wykonać naczynia, biżuterię, ozdoby, a przede wszystkim ciekawie spędzić czas. Dzieci również mile widziane, ale razem z opiekunami.

Wstęp na zajęcia jest darmowy, liczba miejsc ograniczona, więc obowiązują zapisy pod adresem: sekretariat@pik.radom.pl, tel. 48 36548 38 w godz. 9 – 15.

„W Malinowym” ceramicznie będzie w tym sezonie , w sumie, trzy razy: 15 czerwca, 6 lipca i 17 sierpnia, ul. Podzamcze 38, Iłża. Zapraszamy do uczestnictwa w całym cyklu zajęć. W razie niepogody warsztaty odbędą się w siedzibie PIK, Iłża, ul. Jakubowskiego 5.

Za gościnę w magicznym ogrodzie dziękujemy, jak zawsze, panu Tadeuszowi Bilskiemu i firmie LBB PAPIER.