Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Ola i Chris

Sierpień „W Malinowym…”

Ciekawych wydarzeń w magicznym ogrodzie przy ul. Podzamcze 398 w Iłży, nie zabraknie i w sierpniu. Zaczynamy od koncertu.

6 sierpnia o godz. 18 zapraszamy na recital piosenek z lat 20. i 30. XX wieku „Powróćmy jak za dawnych lat…” w wykonaniu Oli & Chrisa.

Przeboje te na pewno obudzą liczne duchy legendarnego malinowego chruśniaka… Bolesław Leśmian, jego kuzyn Jan Brzechwa, a i inni odwiedzający niegdyś to miejsce, korzystali na co dzień chętnie z rozrywki oferowanej przez warszawskie kabarety. A te aż skrzyły dowcipem tekstów, w tym i tekstów piosenek, tworzonych przez najlepsze pióra epoki. Niektóre z nich wyśpiewa już wkrótce Ola przy gitarowym akompaniamencie Chrisa. Zapraszamy!

A w sierpniu jeszcze „W Malinowym…” spektakl i na finał – poezja Leśmiana, wyśpiewana. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia – wolny. W razie niepogody spotykamy się w siedzibie PIK, ul. Jakubowskiego 5, Iłża. Informacje o ewentualnej zmianie lokalizacji pojawią się co najmniej dwie godziny przed wydarzeniem na fb PIK. Na razie, w starciu z deszczem prowadzimy 3 do 2. W lipcu: 8 i 30 deszcz był górą i spotkania odbyły się w PIK, ale koncert „Dźwięki pokoju” i  warsztaty ceramiczne oraz florystyczne były w ogrodzie.

Patronat honorowy nad cyklem „W Malinowym…” sprawuje starosta radomski Waldemar Trelka.

Partner – LBB Papier.   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.