Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Sowieckie zbrodnie

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Ekspozycja dokumentująca zbrodniczy system łagrów w ZSRR powędrowała z PIK do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastrzębi.

Wystawę „Zbrodnia nieukarana – łagry sowieckie” przygotowaną przez lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej zwiedzają m.in. starsze klasy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jastrzębi.

Z jednej strony cieszymy się, że galeria „Na Płocie” tak dobrze się rozwija, ale jednocześnie nasze serca pełne są bólu. Bo oto jesteśmy świadkami nowych zbrodni rosyjskich, tym razem w Ukrainie. To niewyobrażalne, że coś, co wydawało się, że jest już tylko historią, wraca tu i teraz. Wierzymy jednak, że Dobro zwycięży a winni zostaną ukarani!!!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.14.9″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.14.9″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_gallery _builder_version=”4.14.9″ _module_preset=”default” gallery_ids=”2466,2465,2464,2463,2462,2461″ posts_number=”8″ show_pagination=”off” show_title_and_caption=”off” box_shadow_style_image=”preset2″ hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.