Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Super sezon!!!

1 września 2023

SUPER SEZON – tylko tak możemy podsumować działalność Letniej Sceny PIK w Pionkach. Pięć koncertów, setki widzów i zawsze wyśmienita zabawa 😀😃🙂.

Na ostatnim koncercie grali, a potem bisowali i bisowali: Krzysztof Chodacki i Małgorzata Majchrzyk czyli Just In Case PL. I pewnie gdyby sił im starczyło, grali by do rana, bo publiczność nie chciała się rozstawać z Letnią Sceną.

Posypały się podziękowania dla nas za muzycznie spędzone lato i od razu też prośby, żebyśmy koniecznie obiecali, że za rok znów PIK wróci z plenerowymi koncertami do Pionek.

Obiecujemy więc – do takiej wspaniałej publiczności na pewno wrócimy. Obiecujemy także, że i jesienią i zimą pojawimy się z propozycjami wydarzeń kulturalnych!!!

A dziś, na pocieszenie – bo przecież w tym miejscu widzimy się ostatni raz w 2023 roku – mieliśmy konkursy z nagrodami. Okazuje się, że całkiem nieźle już Państwo poznali PIK, nasze działania i całkiem dobrze znają Powiat Radomski. Bo z odpowiedziami na zadawane w tych dziedzinach pytania, nie było problemu.

Dziękujemy Markowi Warchołowi, właścicielowi pizzerii Da Vinci, za goscinę, kolejny sezon z rzędu, dla naszej sceny.

Dziękujemy też Waldemar Trelka – starosta radomski za honorowy patronat nad naszym cyklem koncertów na Letniej Scenie PIK.

Żegnaj lato na rok…