Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Tak było

Tak było!

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Koncerty, wystawy, warsztaty, spotkania z pisarzami i artystami, obchody świąt państwowych, zakupy książek i współpraca z bibliotekami, konkursy, opowieści o historii tej bliższej i tej dalszej, wydawnictwa, przedstawienia … Na dodatek to wszystko w wielu lokalizacjach Powiat Radomski, w miejscach które „odkryliśmy” i pozyskaliśmy dla kultury – Malinowy Chruśniak, Letnia Scena PIK, Ogród z Historią… znów można by długo wyliczać.

Dziękujemy, że Państwo byli z nami, dziękujemy za współpracę. To był dobry rok!

Jedyne co teraz nas złości, to że nie da się dodać więcej niż 60 (tak do nas mówi program komputerowy montujący filmik) zdjęć, czyli nie uda się pokazać wszystkich wydarzeń, miejsc które odwiedziliśmy w 2022 roku. Wygląda na to, że nasz mobilny dom kultury jest zjawiskiem z którym ta technika jeszcze nie miała do czynienia i ją przerósł 😜.

Było, nie minęło. Na ten rok mamy jeszcze jedną propozycję. Szczegóły – jutro! A potem – cały styczeń jedno wielkie kolędowanie czyli aż pięć koncertów w pięciu różnych lokalizacjach.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_video src=”https://www.pik.radom.pl/wp-content/uploads/2022/12/tak-bylo.mp4″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” title_text=”tak bylo” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.