Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Koncert „Co nam w duszy gra”

W duszy gra

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Kolejny koncert na Letniej Scenie PIK w Pionkach już za nami. W koncercie „Co nam w duszy gra” zaprezentowali się Ola i Chris.

Miejsc w goszczącej Letnią Scenę PIK Pizzerii da Vinci przy ul. Mickiewicza 16 w Pionkach, zabrakło już przed 19, czyli zanim koncert się rozpoczął. Tak wielu było chętnych do wysłuchania duetu. Ten zaś dał z siebie wszystko i momentami zamieniał się nawet w trio, bo do wykonawców dołączyła wokalistka Lila.

Oklaskom po koncercie i prośbom o bis, nie było końca. – Super koncert, super pomysł na letnie wieczory. Dziękujemy – słyszeliśmy. Nam też było miło i spieszymy zaproszeniem na kolejny koncert – 11 sierpnia (uwaga, czwartek!), godz. 19. przeboje muzyki rozrywkowej wykonają: Justyna Samuś i Rafał Balicki.  

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.17.6″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.17.6″ _module_preset=”default” type=”4_4″][dsm_masonry_gallery _builder_version=”4.17.6″ _module_preset=”default” gallery_ids=”231679,231678,231677,231676,231675″ use_lightbox=”on” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/dsm_masonry_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.