Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Letnia scena Pionki - finał

Wielki Finał na Letniej Scenie w Pionkach

W piątek (26 sierpnia) o godz. 19 na Letniej Scenie PIK w Pionkach, Pizzeria da Vinci, ul. Mickiewicza 16, koncert „Letnie pragnienia”.

Zaprezentuje się Małgorzata Nowak z zespołem: Piotr Nowakowski (piano), Łukasz Bizoń (gitara), Malwina Jaworska (bas), Katarzyna Niedzielska (wokal), Maciej Madejski (perkusja).

Usłyszymy ballady, bossa novę, szczyptę funky i rocka. Wybrzmią utwory z znane z poprzedniego albumu „Na jasną stronę”, ale też, premierowo, usłyszymy utwory z nagrywanego właśnie nowego krążka. W końcu jak premiera, to tylko w Pionkach, mieście czarnej płyty 🙂

Znający twórczość Małgosi, twierdzą, że jej muzyka pozwala naładować duchowe akumulatory – optymizmem, radością, chęcią do życia. Wierzymy, że finałowy koncert na naszej Letniej Scenie w Pionkach, da uczestnikom wydarzenia mocną dawkę energii i rozproszy smutki nadciągające jesieni.

Patronat nad Letnią Sceną PIK sprawuje Waldemar Trelka – starosta radomski.

Serdecznie dziękujemy 🥰🥰🥰 Pizzerii da Vinci i jej właścicielowi Markowi Warchołowi, którzy współtworzyli z nami Letnią Scenę PIK. A w zasadzie dalej, dosłownie wręcz, współtworzą. Na piątkowym koncercie pojawi się bowiem duży skład, stąd konieczność rozbudowy sceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.