Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Koncert w Lisowie

Wolanianki w Lisowie

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Pełen energii i muzycznych pomysłów zespół ludowy Wolanianki wystąpi 11 września (niedziela) w kościele w Lisowie (gmina Jedlińsk). Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Cztery pory roku”.

Po krótkiej przerwie w sierpniu, wraca nasz cykl muzyczny „Cztery pory roku”. W jego ramach, w kościołach Powiatu Radomskiego gościmy z muzyką, która otwiera serca i dusze, czyni nas bardziej wrażliwymi i uważnymi, zbliża do ludzi, Boga. Tym razem w taką podróż zabiorą nas Wolanianki w koncercie zatytułowanym „Jesteśmy piękni Twoim pięknem Panie”.

Młodzieżowy zespół Wolanianki powstał w 2009 r. i od początku opiekę nad nim sprawuje Barbara Waśkiewicz. Żywiołowa, pełna pomysłów muzycznych grupa, szybko podbiła serca publiczności. Wolanianki oprócz melodii regionalnych ma w swoim repertuarze utwory własne, sięga też po znane melodie; często są to i utwory o tematyce religijnej.

Początek koncertu w Lisowie (gmina Jedlińsk) o godz. 12.15 w niedzielę (11 września). Wstęp wolny. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Diecezjalna Komisja ds. Muzyki i Śpiewu Kościelnego Diecezji Radomskiej.

Patronat honorowy nad cyklem „Cztery Pory Roku” sprawują: JE ks. biskup ordynariusz radomski Marek Solarczyk i starosta radomski Waldemar Trelka.      

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_video src=”https://youtu.be/gcqyUpY2rSg” _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.