Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Zapraszamy na I Konkurs „Co Wy wiecie o powiecie”.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Swoją wiedzę o powiecie radomskim, jego historii i teraźniejszości a także o dziejach tworzących go miejscowości sprawdzą 8 grudnia drużyny z poszczególnych gmin. Jednak nie rywalizacja jest tu najważniejsza, ale chęć pomocy. Turniej ma charakter charytatywny. Zwycięzca konkursu będzie miał honor przekazać nagrodę na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy.

Placówka ta przeznaczona jest dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie a także dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie, w stosunku do których nie ma możliwości zapewnienia właściwej opieki w miejscu zamieszkania. Z kolei filia pomaga przewlekle somatycznie chorym i świadczy usług na rzecz osób z chorobą Alzheimera.

Wszystkim gminom, które przyjęły zaproszenie PIK do udziału w konkursie, serdecznie dziękujemy. Zapewniamy, 8 grudnia, będziemy mieć dla Was szereg niespodzianek i moc dobrej zabawy, bo pomaganie innym daje radość.

P.S. Pytania, które tu zamieściliśmy nie padną podczas konkursu:)

Na zdjęciach uśmiechają się do Państwa podopieczni DPS Wierzbica. Oczywiście też pojawią się 8 grudnia ze specjalnie przygotowanym programem artystycznym.  

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”1803,1802,1801,1798,1799″ posts_number=”8″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” _builder_version=”4.14.2″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ box_shadow_style_image=”preset2″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.