Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Muzyczna podróż

12 lipca 2023

Przed nami kolejny koncert na Letniej Scenie PIK w Pionkach. Już w najbliższy piątek (14 lipca) zapraszamy na występ duetu: Mateusz Żydek (trąbka) i Piotr Zarzyka (akordeon).

Letnia Scena PIK działa przy pizzerii Da Vinci ul. Mickiewicza 16. Zalecamy kontakt z restauracją i rezerwację miejsc, albo przybycie z własnymi krzesełkami 😀. Wstęp na koncerty – wolny, ale ogródek ma ograniczoną pojemność, czego doświadczamy w nasze muzyczne PIKopiątki 😀😃🙂🙃😊.

Mateusz Żydek i Piotr Zarzyka to młodzi, świetnie wykształceni artyści, którzy płynnie poruszają się po szerokiej skali rozmaitych gatunków, konwencji muzycznych. Odnajdują się zarówno w repertuarze klasycznym, jak i rozrywkowym. Stąd tytuł koncertu – „Muzyczna Podróż”. Pod przewodem przebojowego duetu podróżować będziemy po różnych stylach, epokach i miejscach, ale zawsze wydobywać z nich to, co najlepsze na letnie, piątkowe popołudnie.

„Muzyczna podróż” w wykonaniu: Mateusza Żydka (trąbka) i Piotra Zarzyki (akordeon) na Letniej Scenie PIK w Pionkach, ul. Mickiewicza16. Godz. 19, 14 lipca (piątek). Zapraszamy!!! Wstęp wolny.

Patronat honorowy nad Letnią Sceną PIK sprawuje Waldemar Trelka – starosta radomski.