23 czerwca rusza Letnia Scena PIK w Pionkach.

Spotkania z dobrą muzyką potrwają do września.

Zapraszamy!

PIK to swoisty wędrowny dom kultury, staramy się dotrzeć do każdej z gmin czy to poprzez wystawy, spotkania, czy koncerty. Lato w mieście postaramy się umilić mieszkańcom Pionek i po raz kolejny zapraszamy na Letnią Scenę PIK. Koncerty, w 2022 r., na scenie przy pizzerii da Vinci, ul. Mickiewicza 16, cieszyły Sie dużym zainteresowaniem. Na specjalną prośbę publiczności w minionym roku przedłużyliśmy nawet sezon. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i w tym sezonie. Start już 23 czerwca, o godz. 19. Zagra urocze Sea Salt Trio.    

Sea Salt to kolektyw radomskim muzyków, którzy co lato przybywają na Półwysep Helski ładować baterie, ale też dzielić się tym co kochają najbardziej. Muzyka grana przez Sea Salt to wypadkowa gustów muzyków tworzących formację – mieszanka współczesnego popu, rockowego pazura z dawnych lat, ale i szczypty jazzu i soul’u. Instrumentarium grupy może wydać się małe, ale jest dokładnie dopasowane do podróżniczego stylu życia i częstego przemieszczania się po Półwyspie. Grupa lada chwila wybywa nad morze, więc tym bardziej gorąco zapraszamy na koncert. W Pionkach w trio wystąpią: Natalia Imbor, Wiktoria Guzy i Magdalena Buka Boduła.

Patronat honorowy nad Letnią Sceną PIK w Pionkach sprawuje starosta radomski Waldemar Trelka.  

Wstęp – wolny, jak na wszystkie wydarzenia PIK. Liczba miejsc – ograniczona, kto pierwszy, ten lepszy 🙂

Przypominamy, letnie filie PIK już działają, od maja, w Iłży – Malinowy Chruśniak czyli ogród przy ul. Podzamcze 38 i w Jedlni – Letnisku – „Ogród z historią” przy ul. Nadrzecznej 64. I tak przez całe lato!    

W Malinowym deszcz...
Skip to content