Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Śpiewamy!!!

14 stycznia 2024

Podczas dzisiejszego koncertu “Staropolskiego Kolędowania” w kościele pw. św. Andrzeja Bobola Małęczyn śpiewali nie tylko zaproszeni przez PIK artyści, ale i wszyscy zgromadzeni.

Olga Nawara z zespołem: Magda Nawara (chórki), Piotr Nowakowski (pianino), Maciej Madejski (perkusjonalia), Hubert Bilski (gitara basowa),

Tomasz Gieron (gitara) i Adrian Smorongiewicz udało się zbudować prawdziwie świąteczny nastrój. Były tradycyjne kolędy w ciekawych, nowych aranżacjach, pastorałki. I śpiewali nie tylko Artyści, ale i publiczność, co bardziej odważni, ze sceny. Brawo!!! O to przecież chodzi w kolędowaniu.

Radosny nastrój spotkania pomogły zbudować też nagrody od zespołu, płyty z kolędami. Jedną wygrał nawet obecny na koncercie Waldemar Trelka – starosta radomski. I żeby nie było, żadnej taryfy ulgowej nie stosowaliśmy!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność na kolejnym, trzecim już w tym roku, koncercie naszego cyklu “Staropolskie Kolędowanie”. Szczególne podziękowania kierujemy dla wspierających nas w organizacji wydarzenia w Małęczynie: Ewa Tkaczyk, członek Zarządu Powiat Radomski i Paweł Dziewit, wójt Urząd Gminy Gózd oraz goszczących nas parafian pod wodzą proboszcza ks. Tomasza Waśkiewicza. Oklaski dla śpiewającego z zespołem ks. Krzysztofa Kołtunowicza i scholanki Wiktorii Zając. Może by tak na stałe poszerzyć skład grupy? 😀

Najczęściej słyszane wśród publiczności, na podsumowanie koncertu dwa słowa? „SUPER”, „MEGA” ( tak, tak, drukowanymi, pełnymi zachwytu, literami 😀😃🙂).

“Staropolskie Kolędowanie” objęli honorowym patronatem: Bp Marek Solarczyk i Waldemar Trelka, starosta radomski.

Mocy naszemu koncertowaniu dodaje też ENEA Wytwarzanie.

Patronat medialny- Radio Plus Radom.

Do zobaczenia za tydzień, 21 stycznia, ma koncercie w Pelagowie – Trablicach, gdzie zagra Folk Kapela „Góralska Hora”.

Fotografie Sylwester Szymczak.