Final konkursu

29 grudnia zapraszamy na finał XX Ogólnopolskiego Festiwalu  Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie” w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu przy ul. Młyńskiej 23/25.

Podczas eliminacji spotkaliśmy tylu wspaniałych artystów, że  trudno było się zdecydować się, kogo zaprosić do finału. Ostatecznie więc do seminarium zaprosiliśmy aż 32 wykonawców (solistów, chórów, zespołów). Dlatego przesłuchania startują już o godz. 9!

Poniżej lista, w kolejności, prezentacji.

Przypominamy, że podczas finału konieczne jest przestrzeganie reżimu sanitarnego. Prosimy o zabranie maseczek, zachowanie dystansu, korzystanie z płynów do dezynfekcji rąk, dzielnie się z Organizatorami informacją o posiadaniu certyfikatu szczepień na covid, albo dokumentu potwierdzającego przebycie choroby w ostatnim czasie. Wszystko po to, by finał festiwalu przebiegał nie tylko w wyśmienitej atmosferze, ale i zdrowo.

Finaliści XX Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE Radom 2021

    1. Natalia Drela – Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu
    2. Zuzanna Siwiec – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu
    3. Mykola Zagirskyi – Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
    4. Chórek szkolny – VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu
    5. Karolina Mamczarz – M-GOK w Skaryszewie
    6. Duży Zespół Wokalny M-GOK Skaryszew
    7. Amelia Sąpór – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach
    8. Kacper Hyży – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach
    9. Antonina Zapalska – Pracownia Muzyczna „Piano” w Szydłowcu
    10. Kacper Drózd – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszkach
    11. Zespół Cyraneczka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jaroszkach
    12. Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
    13. Natalia Kosmowska – Piotr Markowski Vocal Studio w Zwoleniu
    14. Maria Książek – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży
    15. Agata Zawierucha – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ociesękach
    16. Katarzyna Chałdaś – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka – Kozienice
    17. Oliwier Dębiński – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka – Kozienice
    18. Tercet – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka – Kozienice
    19. Maja Wójcicka Niepubliczna Szkoły Podstawowej w Ostrowcu
    20. Martyna Wójcik z Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie
    21. Emiila Głodek – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Grudniaka w Trojanowie
    22. Kamila Guza – Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Mirowie
    23. Julia Jaciubek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie
    24. Zespół „Kreatywne” z Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy
    25. Zespół Pieśni i Tańca „Drzewiczanie” z Rejonowego Centrum Kultury w Drzewicy
    26. Wiktoria Kałuża – Koło Gospodyń Wiejskich w Kraśnicy
    27. Zespół wokalny – Publiczna Szkoła Podstawowa z 0ddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie
    28. Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Wolanianki” – Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Ludowego „Wolanianki” w Wolanowie
    29. Schola Parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Skotnikach
    30. Zespół śpiewaczy „Sitowianki” – Miejski Dom Kultury w Opocznie
    31. Zespół Folklorystyczny „Radosne nutki” – Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Mirowie
    32. Chór dziecięcy „Cantus Angelus” – Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

Skip to content